Szervető a Szent György Napi Kézműves vásáron Sepsiszentgyörgy, Erdély

Szervető a Szent György Napi Kézműves vásáron Sepsiszentgyörgy, Erdély
Nagyszerű alkalom, hogy újra élőben találkozzunk a Szent György Napokon! Sok szeretettel várunk mindenkit! 

Standunkat a Kós Károly utcában találjátok meg.

Sepsiszentgyörgy városának legnagyobb ünnepe 12 napig fog tartani, változatos program- és eseménykínálattal. Akár fiatal vagy, akár felnőtt, akár egyedül vagy családdal, barátokkal veszel majd részt, biztosan megtalálod a Te ízlésednek megfelelő programot. Téged is várunk Sepsiszentgyörgyre 2019. április 24. és május 5. között a 28. Szent György Napokon!

28. Szent György Napok

2019. április 24 - május 5.

PROGRAMOK

2019. április 24., szerda 19:00 - 20:00
Nyitóhangverseny

Krisztus Király római katolikus templom

Sebestyén Márta Kossuth-díjas előadóművész és Szamosi Szabolcs magyarországi orgonaművész megalkották a szakrális és a népzenei motívumok ötvözetét, megtalálva a távolabbi zenei területek közös pontjait, így egymásra építkezve létrehoztak egy sikeres koncertsorozatot. Sepsiszentgyörgyön a művész pároshoz csatlakozik a Plugor Sándor Művészeti Líceum Campanella Gyermekkórusa, egy egyedülálló hangversennyel nyitva meg a 28. Szent György Napokat.

2019. április 25., csütörtök

11:00 - 12:00
Puck Bábszínház: Angyalok utcája – nonverbális előadás
Bábszínház
Cimborák Bábszínház stúdióterem
13:00 - 14:00
Puck Bábszínház: Angyalok utcája – nonverbális előadás
Bábszínház
Cimborák Bábszínház stúdióterem
15:00 - 16:00
Kolozsvári Állami Magyar Színház: Illegitim
Háromszék Táncstúdió
17:00 - 18:00
MárkusZínház: Hős Miklós
Bábszínház, Gyermekprogram
Kamaraterem
17:00 - 19:00
Előd Ágnes Drónos szobrok című kiállítása
MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
19:00 - 20:00
Galaci Fani Tardini Színház: A homokszörny
Andrei Mureșanu Színház
19:30 - 20:30
MárkusZínház: Hős Miklós
Bábszínház, Gyermekprogram
Kamaraterem
21:00 - 22:00
Kolozsvári Állami Magyar Színház: Illegitim
Háromszék Táncstúdió

2019. április 26., péntek

11:00 - 12:00
MárkusZínház: Hős Miklós
Bábszínház, Gyermekprogram
Kamaraterem
17:00 - 18:00
Fabók Mancsi Bábszínháza: A háromágú tölgyfa tündére
Bábszínház, Gyermekprogram
Kamaraterem
19:00 - 20:00
Fabók Mancsi Bábszínháza: A háromágú tölgyfa tündére
Bábszínház, Gyermekprogram
Kamaraterem
19:00 - 20:00
Rhythm and Shoes Dance Club
Tánc
Háromszék Táncstúdió

2019. április 27., szombat

11:00 - 12:00
Fabók Mancsi Bábszínháza: A háromágú tölgyfa tündére
Bábszínház, Gyermekprogram
Kamaraterem
18:00 - 19:00
Cimborák Bábszínház: A halhatatlanságra vágyó királyfi
Cimborák Bábszínház stúdióterem

2019. április 28., vasárnap

18:00 - 19:00
Cimborák Bábszínház: A halhatatlanságra vágyó királyfi
Cimborák Bábszínház stúdióterem
19:00 - 20:00
SWINGOPERETT, avagy operettslágerek modern értelmezésben
Sepsi Aréna

A különleges élményt természetesen a magyar operett, musical, popzene olyan kiváló szólistái teszik felejthetetlenné, mint az egykori Padödö tag, Falusi Mariann, aki újabban Presser dalaival adott ki lemezt, Dancs Annamari, aki hosszú erdélyi pop karrier után  jelenleg az Operettszínház szólistája, Veréb Tamás, aki egyaránt otthon van a musical, az operett, a slágerzene világában, és az ifjú Laki Péter, a nagyszerű táncos-komikus, musical színész.

2019. április 29., hétfő

18:00 - 19:00
Cimborák Bábszínház: Tündérek tenyerén, babaszínház
Cimborák Bábszínház stúdióterem

2019. április 30., kedd

11:00 - 12:00
Cimborák Bábszínház: Tündérek tenyerén, babaszínház
Cimborák Bábszínház stúdióterem
17:00 - 18:00
Leskowsky Hangszergyűjtemény: Hangszerbemutató és műhelymunka
Főtér - kőszínpad
18:00 - 19:00
Cimborák Bábszínház: Tündérek tenyerén, babaszínház
Cimborák Bábszínház stúdióterem
19:00 - 20:00
ComedyPunctShow
Andrei Mureșanu Színház
20:00 - 21:00
Udvaros Dorottya: Majdnem Valaki
Tamási Áron Színház

A mély tartalommal és érzelmekkel rendelkező, magukkal ragadó szövegek Hrutka Róbert zenei világában szólalnak meg, Udvaros Dorottya kivételesen magas színvonalú művészi tolmácsolásába

2019. május 01., szerda

19:00 - 20:00
Debreceni Vojtina Bábszínház: Boldog képek
Háromszék Táncstúdió
19:00 - 20:00
Figura Stúdió Színház: Három nővér
Tamási Áron Színház

2019. május 02., csütörtök

11:00 - 12:00
Debreceni Vojtina Bábszínház: Boldog képek
Háromszék Táncstúdió
18:00 - 19:00
Debreceni Vojtina Bábszínház: Boldog képe
Háromszék Táncstúdió
18:00 - 19:00
Csiky Gergely Állami Magyar Színház: Romlás
Színház
Kamaraterem
20:00 - 21:00
Kováts András Fúvószenekar
Főszínpad

Forrás: A programsorozat honlapja

A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!